erb

Obec
Ořechov

   mr ico Mobilní Rozhlas
Zobrazit v prohlížeči
 
title image

Informace - akce v Ořechově

Informace - akce v Ořechově


Ořechovští chovatelé pořádají v chovatelském areálu místní Výstavu drobného zvířectva. Výstava bude pro návštěvníky otevřena v neděli 6.10.2019 od 13 do 19 hodin. Je připraveno občerstvení a burčák. Chovatelé srdečně zvou všechny občany.

Orel Ořechov pořádá v sobotu 5.10.2019 od 14,30 hodin druhý ořechovský běh „To dáš“. Jedná se o běhání pro běžce i neběžce, děti, teenagery, maminky i tatínky. Je vhodné se přihlásit předem na email: beh.orechov@seznam.cz. Více na nástěnkách v Ořechově.

Obecní knihovna Ořechov pořádá v úterý 8. 10. 2019 v 18 hodin v Obecním sále přednášku Kateřiny a Miloše Motani s názvem Taje Thajska.

Ve středu 9. října 2019 bude Oblastní charita Rajhrad organizovat sbírku Koláč pro hospic. Ty nejsladší koláče si budete moct opatřit u červeného auta, které zastaví u prodejního místa v 11 hod. Váš dobrovolný příspěvek pomůže rajhradskému hospici k úhradě kompenzačních a zdravotních pomůcek pro pacienty a pro podporu provozu dvou oddělení. Odměňte se za štědrost sladkým koláčem a pomozte dobré věci. Vyměňte svůj dobrovolný příspěvek za koláč ve středu 9. října od 11 do 11:30 hod u parku ZŠ.

přejít na web

 

Stáhněte si aplikaci Mobilní Rozhlas / Zlepšeme Česko

Nová aplikace Mobilního Rozhlasu, která informuje, pomáhá a zachraňuje životy.